Şenlik Aktepe’de ‘Can’landı

16. Gaziemir Uluslararası Çocuk Şenliği etkinliklerinde sahne alan Fettah Can romantik şarkıları ve samimi tavırlarıyla seyircinin gönlünü bir kez daha çaldı.


Gaziemir Belediyesi tarafından 16.’sı düzenlenen Gaziemir Uluslararası Çocuk Şenliği etkinliklerinde Fettah Can, Aktepe Mahallesi Pazaryerinde sahne aldı. Çalar Saat ile başlayan Murat Boz ile zirveye ulaşan şenliğin coşkusu Fettah Can ile Aktepe’yi sardı.  Son yıllarda çıkardığı albümlerle ve yaptığı bestelerle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Can, duygusal şarkılarıyla seyirciye romantik dakikalar yaşatırken, sergilediği samimi tavırları ve seyirciyle girdiği iletişimle sevenlerinin gönlünü bir kez daha çaldı.  Rüzgar ektim fırtına biçtim, bu aşkın katili sensin gibi sevilen parçalarını seslendiren Can’a alanı dolduran binlerce kişi coşkuyla eşlik etti.

İzmir’de sahne almaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Fettah Can, Gaziemirlilerle buluşma imkanı tanıdığı için Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’a teşekkür etti.

Sahne performansıyla seyirciye unutamayacakları bir gece yaşatan sanatçıya, Belediye Meclis Üyesi Ali Kaya, semtevi kursiyerlerinin üretimi olan, bolluğun ve bereketin simgesi ‘Nar’ ve çiçek takdim ederek teşekkür etti.HABERLER
Karnaval tadında kortej
Gaziemir’de 16. kez düzenlenen çocuk şenliliğinin geleneksel kortejine 8 ülkeden ve 3 ilden geleneksel kıyafetleri ve bayraklarıyla katılan çocuklar dostluk, barış mesajı verdiler.
Dünyanın çocuklarından Ata’ya büyük teşekkür
Gaziemir’de 16. kez buluşan dünya gençleri halk oyunlarını ve müziklerini sahneye koyarak, dünyada çocuklara aramağan edilen tek bayram 23 Nisan için Atatürk’e teşekkür ettiler.
Gaziemir’de Afyonlular şöleni
Şenliğin onur konuğu Afyonkarahisar adına düzenlenen gecede ozanların türküleriyle, şiirlerle, halkoyunlarıyla ilin tarihi ve kültürel yapısı tanıtıldı.
Gaziemir’in en küçük Başkanları
Başkan Şenol’un makamını devralan çocuklar kentin yönetimiyle ilgili görüş, öneri isteklerini dile getirerek, projelerini anlattılar. Projeleriyle Başkan Şenol’u şaşırttılar.
Ata’nın bayramına ‘dünyanın’ övgüsü
16.’sı düzenlenen Uluslararası Çocuk Şenliği’nin geleneksel açılış resepsiyonunda konuk ülke temsilcileriyle bir araya gelen Başkan Şenol, barışta çocuğun önemini vurguladı.
Şenlik Aktepe’de ‘Can’landı
16. Gaziemir Uluslararası Çocuk Şenliği etkinliklerinde sahne alan Fettah Can romantik şarkıları ve samimi tavırlarıyla seyircinin gönlünü bir kez daha çaldı.
Dünyanın dansı Gaziemir’de
16. Gaziemir Uluslararası Çocuk Şenliği’ne katılan 8 ülke ve Aydın, Afyon ve Samsun’dan gelen ekipler, yörelerine özgü oyunlar sahneleyerek, farklılıkların güzelliğini sergilediler
Gaziemir ‘Murat’a erdi
Şenliğin 2. gününde sahne alan Murat Boz şarkıları ve sahne şovuyla Gaziemirlileri adeta büyüledi. Konser sonunda konuşan Başkan Şenol gençlere, “Cumhuriyet size emanet” dedi
Gaziemir’e ‘kartal’ kondu
Beşiktaş’ın ilçedeki spor okulunun açılışını kulüp başkanı Fikret Orman’la yapan Başkan Şenol, nar hediye ettiği Orman’a, “Şampiyonluklarınız nar tanesi kadar çok olsun” dedi
Sosyal Belediyecilikte 4. yıl
Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, düzenlediği basın toplantısıyla göreve geldiği günden bugüne kadar geçen 4 yıllık sürede, eğitimden sağlığa, fiziki projelerden tarih